Laboratoria & Instytuty

 

 

Diego dalla Palma, znana marka, włoskiego stylisty i kreatora makijażu najsłynniejszych pokazów mody. Teraz w nowej odsłonie pielęgnacyjnej linii kosmetycznej RVB. RVB to uznana w świecie kosmetycznym firma, która łączy doświadczenie, badania i rozwój w dziedzinie kosmetyki i perfumerii. Swoje produkty opiera na najlepszych odkryciach nauki i techniki oraz na wellness i aktualnych trendach w modzie i urodzie.

 

Każda firma ma jakąś misję, a misja RVB jest szczególnie przyjemna: „badania nad urodą”- ocena jej kanonów w powiązaniu z czasem oraz pomaganie kobietom na całym świecie, by stawały się jeszcze piękniejsze. Dla RVB salony urody są najważniejszym partnerem w osiąganiu wspólnego sukcesu. Razem z nami, powstał związek bazujący na pełnym zaufaniu. Dzięki pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistek, RVB wypełnia swoją misję poznawania i zaspokajania potrzeb piękna na świecie.

 

Podstawą rozwoju i sukcesu RVB jest niekwestionowana jakość każdego produktu. Celem są kompletne rozwiązania i kompletne serie produktów – tak, by piękno nie było pojęciem abstrakcyjnym.

 

Diego dalla Palma jest linią w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Skuteczna i bezpieczna pielęgnacja niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Sercem tej nowoczesnej hiper-aktywnej formuły jest 51+3 HYALU COMPLEX. To szczególny makro-kompleks (aż 57 elementów aktywnych) o bio-rewitalizującym działaniu.

 

 

selvert

 

Selvert Thermal wyróżnia się na rynku dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. Jest to marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

 

Od ponad 25 lat istnienia filozofia szwajcarskiej marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej detoksykacji i stymulacji od wewnątrz, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowiny oraz woda termalna.

 

W poszukiwaniach efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody (liczne ekstrakty roślinne).

 

Rozbudowana linia kosmetyków do pielęgnacji domowej, będących naturalnym przedłużeniem działania kosmetyków profesjonalnych pozwala każdemu klientowi właściwie zadbać o kondycję skóry. pon

 

 

bioline_logo(1)

 

BIOLINE

 

Badania i piękno to DNA firmy. Połączenie badań naukowych, nowoczesnych włoskich technologii i naturalności produktów sprawiło, że Bioline pokochali ludzie na całym świecie. Na profesjonalnym rynku kosmetycznym marka słynie z wyjątkowo innowacyjnych, niepowtarzalnych kompleksów substancji aktywnych takich jak: pozyskiwane ze szwajcarskiej jabłoni roślinne komórki macierzyste, polimery wypełniające zmarszczki, peptydy biomimetyczne umożliwiające wielopoziomową penetrację w głąb skóry. Kosmetyki Bioline są nowoczesne, bezpieczne i wielofunkcyjne. Działają na skórę trójwymiarowo, w poziomie, w pionie i w głąb. Nie tylko leczą lub zapobiegają problemowi, odżywiają i nawilżają ale także napinają, poprawiają gęstość skóry i przywracają młody wygląd.

 

 

IMG_134714112803757

 

 

Purlés

 

Purlés jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię, czyniąc z niego unikalne przeżycie duchowe niczym podróż w krainę piękna, doskonalącą nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły. Purlés zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń.

 

Francuskie Laboratorium Innowacji

 

Kosmetyki Purlés powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów. Zadowolenie naszych Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo, stanowią dla nas wartość nadrzędną.

 

pobrane (1) Intraceuticals Logo

 

 

INTRACEUTICALS

 

Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system – Infuzję Intraceuticals™ bazującą na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Preparat w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i wypełnia zmarszczki.

 

Metoda Intraceuticals łączy w sobie nauki medyczne (miejscowy tlen hiperbaryczny) oraz efekty badań australijskich uniwersytetów uwieńczone powstaniem specyficznych serum.

 

Zabieg Intraceuticals wykorzystując zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty.

 

Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.

 

Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są skuteczne postaci witamin A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukan, prowitamina B5, albumina surowicy, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.

 

Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

 

 

 

 

 

FILORGA

 

Od 1978 roku FILORGA, pionier w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej, wytwarza produkty medyczne do mezoterapii, wypełniania zmarszczek i pilingów docenione przez specjalistów – lekarzy oraz chirurgów estetycznych. FILORGA jest również producentem preparatów kosmetycznych wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej.
Laboratorium Filorga postrzega pielęgnację skóry w sposób holistyczny jako ochronę komórek przed czynnikami zewnętrznymi przyspieszającymi proces starzenia. Formuły wszystkich preparatów pozwalają skutecznie i kompleksowo spowolnić ten proces oraz niwelować jego objawy. Celem Laboratorium FILORGA jest nieustanne opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie odmładzania, pozwalających zmniejszyć zmarszczki, przywrócić jędrność, blask i gęstość skóry. Produkty FILORGA obecne są w klinikach trzydziestu czterech państw na świecie.

 

 

 

Marka OPI od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie.

 

Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. OPI jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.

 

Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

 

W 2011 roku firma OPI obchodziła jubileusz 30-lecia. Przez te wszystkie lata dostarczyła kobietom w 75 krajach świata na sześciu kontynentach wiele radości i sprawiła, że „piękniej” myślą o sobie. OPI ukazało kulturę powszechnego piękna, która celebruje wygląd kobiety. Kulturę, która stała się stylem życia.

 

indeks

 

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent…

 

Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.

 

rodzina_brin-300x236

Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH.

Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy.

Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.

 

”Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą.”
Dr Michał Brinkenhoff

 

images

 

Power Plate to sprzęt najnowszej generacji, jedno z odkryć w fitnessie, lider w przemyśle fitness pozwalający w profesjonalny, nowy, łatwy i szybki sposób zwiększyć siłę fizyczną i giętkość ciała.

 

To urządzenie, które zostało uznane ze jedno z najciekawszych, zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie pracy nad dobrą kondycją fizyczną i pięknym ciałem

 

Urządzenie Power Plate wykorzystuje technikę treningu wibracyjnego, która została opracowana już w latach 60, a wykorzystywali ją rosyjscy astronauci powracajacy z kosmosu. Pomysłodawcą samego urządzenia Power Plate do celów fitnessu jest Guss van der Meer, holenderski trener olimpijski.

 

 

Obecnie technika treningu polegająca na krótkich sesjach wibracyjnych całego ciała, wprowadza nowy wymiar do zagadnień rozwoju kondycji fizycznej i nowego stylu życia bez względu na wiek. Zachwala jeMadonna, Kylie Minogue, Claudia Schiffer, a także Sting i Clint Eastwood

 

 

logo_power_slim_main

Kapsuła Spa PowerSlim Studio to nie tylko skuteczne zabiegi odchudzające, ale również sposób na prawdziwe SPA w każdym miejscu. Unikalny kształt, delikatne linie, przyjemne w dotyku materiały, podczerwień, jonizacja, muzyka i obrazy na monitorze tworzą razem przestrzeń i atmosferę idealnego relaksu i odprężenia.

 

banner_long_time_liner

 

 

Long-Time-Liner

Makijaż permanentny nr 1 na Świecie!

Historia Long-Time-Liner to ponad 20 lat doświadczenia na rynku kosmetycznym. Marka Long-Time-Liner powstała w 1992 roku w Niemczech. Jej twórczynią jest Frau Waltraud Kuffner, która od początku istnienia marki kładła nacisk na najwyższą jakość materiałów usług. Determinacja i upór założycielki przyniosły wspaniałe rezultaty. Dzisiaj bowiem makijaż permanentny wykonywany metodą Long-Time-Liner uznaje się za najbardziej doskonały. Daje on maksymalne bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu i niespotykaną w innych metodach precyzję. Jest niezwykle delikatny i naturalny a jednocześnie bardzo trwały.

Firma Long-Time-Liner jest nieprzerwanie od ponad 20 lat liderem w zakresie mikropigmentacji.

Normy i certyfikaty

Maksymalne bezpieczeństwo i precyzja w makijażu permanentnym.

Long-Time-Liner to najwyższa jakość produktów i usług. Wszystkie urządzenia i barwniki produkowane przez Long-Time-Liner spełniają wymagania międzynarodowych norm, między innymi:

DIN EN ISO 13485:2007

„Wyroby medyczne – Systemy zarządzania jakością – wymagania w stosunku do systemów ze względu na wymagania prawne” określającą wymagania do systemu zarządzania jakością, które mogą być stosowane przez organizacje do projektowania i prac rozwojowych,produkcji, instalowania i usług serwisowych wyrobów medycznych oraz projektowania, rozwoju i świadczenia związanychz tym usług.

93/42 EWG

Dyrektywa dotyczy wyrobów medycznych i ich oznakowania CE na Europ. Marka Long-Time-Liner wdrożyła tę normę i spełnia wszystkie jej wymagania.

ISO 9001 „Systemy zarządzania jakością”

Norma ISO 9001 ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie,
w oparciu o obiektywne pomiary.

eduQua

Szkolenia Long-Time-Liner przeprowadzane są według najwyższych standardów, certyfikowanych przez EDUQUA- Szwajacarską Organizację Jakości i Systemów Zarządzania.